jakpomoci

Předání dárků v DD Dagmar.

Vánoce jsou za dveřmi a děti se už dárečků nemohou dočkat. To byl důvod proč SUNRISE již v pondělí 19.12.2016 naděloval dětem v dětském domově Dagmar předčasného Ježíška. Všem dětem jsme pod rozsvíceným stromečkem předaly mnoho dárečků a několik společenských her pro zahnání nudy. Za dlouhých zimních večerů pak děti potěší puzzle, stolní fotbálek a mnoho dalších společenských her. Přímo pod vánočním stromečkem pak předala ředitelka Monika Bajnokavá finanční dar šikovné baletce Veronice K.. Na Verunku jsme velice hrdí. S pýchou sledujeme její úspěchy a budeme ji s radostí podporovat i nadále.
Děti nám připravily čaj a pohostily nás vánočním cukrovím. Vytvořily pro nás příjemné posezení v rodinné atmosféře, kdy jsme si povídaly s panem ředitelem domova a jeho dětmi a tetami, které o ně pečují.
Vánoční atmosféru navíc úžasným způsobem dokreslila scenérie za oknem, kde nám zrovna napadl čerstvý sníh. Věříme, že letošní bílé Vánoce budou pro všechny děti, nejen z dětských domovů, o to více magické a nezapomenutelné.