jakpomoci

Média

 

10991185_347074795499213_188797102245333364_n

REFERENCE od DR. MOTOR

Měl jsem přece to štěstí, že jsem mohl být takřka u zrodu Vaší nadace Sunrise, byl jsem u Vašich prvních akcí, byl jsem také s Vámi o minulých Vánocích v dětském domově v Tišnově, což byl pro mě opravdu silný zážitek, kdy děti pro nás připravily opravdu krásný program.

Sunrise…je to myslím zajímavý a skvělý projekt podporovat talentované děti, děti jsou naší budoucností, děti nejen ty talentované, ale všechny budou jednou různě reprezentovat naši zemi…A když má někdo talent a né prostředky, tak je krásné mu pomoct, vyzvednout a ukázat světu, tak jak to dělá nadace Sunrise. Jsem moc rád, že jsem poznal ty skvělé lidičky, které za tou pomocí stojí, mají můj obdiv…    Dr. Motor Brno

image001

REFERENCE p. Nikoly Kaplanové

více zde>>>

dd-mikulov

MALOVÁNÍ V DD MIKULOV

http://www.zpravodajmikulov.cz/aktuality/ostatni/4329-detsky-domov-mikulov-se-zapojil-do-projektu-organizovaneho-sunrise-evropskym-nadacnim-fondem

dtisnov

DĚTI DĚTEM

Již 12.8.2016 navštívíme děti v dětském domově v Tišnově a společně budeme malovat obrázky do projektu „budoucnost nekonečna“. Zajímá nás jak si děti představují budoucnost nekonečna a poté jejich představy přeneseme rukama a barvami na plátno. Už se moc těšíme až děti odkryjí svoji fantazii. Jejich namalovaná díla se budou 8.9.2016 na charitativní vernisáži na brněnské hvězdárně dražit. Výtěžek z této akce bude použit na projekt, který podpoří dětské domovy, handicapované a spoustu mladých lidí z institucionálních zařízení.

myjomi

Navázali jsem spolupráci s Myjómi družstvem invalidů.

Také našim handicapovaným občanům není lhostejný život dětí bez domova a chtějí přispět svou „troškou do mlýna“. Proto také s Myjómi budeme malovat pro děti. Je mnoho způsobů jak pomoci projektu budoucnost nekonečna a my vítáme každý! Děkujeme!