jakpomoci

Diagnóza: Šampion

SUNRISE přijal pozvání na novinářskou projekci a tiskovou konferenci k filmu Diagnóza: Šampión

Hvězdný Will Smith rozpoutá válku o bezpečnost sportovců s korporací NFL – Národní Fotbalovou Ligou. Film je natočen podle skutečného příběhu, který upozorňuje na nebezpečí otřesů mozku a jejich následky u hráčů, končících depresemi i sebevraždami. Téma je živé i v jiných sportech nejvíce však v boxu.
SUNRISE evropský nadační fond má za své poslání chránít zdraví mladých talentovaných sportovců. Již dlouhodobě se věnujeme tématu, jak se dá předcházet, případně minimalizovat zranění, které vznikají při sportu. Výkony vrcholových sportovců se dostávají na samotnou hranici možností lidského organismu. Je tedy nutné pochopit jednotlivé fáze této činnosti, aby vrcholových výkonů bylo dosaženo maximálně bezpečně tak, aby nedocházelo k poškození některých částí těla sportovce, nebo dokonce ohrozit jeho zdraví. Cílem je dosažení maximálních sportovních výkonů s minimálním rizikem.
Členové představenstva Sunrise jsou vrcholovými sportovci, reprezentanti ČR a mistři světa v boxu, karate, K1 a dalších úpolových sportech. Posláním SUNRISE je chánit mladé sportovce před zraněním, pořádáním pravidelných přednášek a tréninků, kterých se společně s námi účastní i další vrcholoví sportovci. Navštěvujeme tréninky i v mateřských oddílech a vedeme semináře správného tréninku i dodržování všech zásad správného stravování i prevence před zraněním. Apelujeme na mladé sportovce, aby dodržovali předtréninkové zahřívací cvičení a dbali na správnou výstroj. Nabízíme sportovcům komplexní rady a pomoc. Vedeme jejich kroky a zajišťujeme pro ně ten nejlepší servis, aby se mohli stát úspěšnými ve svém sportu s minimálním poranění. Duševní rozvoj mladých talentů zajišťují sportovní psychologové, kteří „mental coachingem“ udržují jejich mysl stále šťastnou a pozitívní neboť to je přesně to co ja na sportu u dětí nejdůležitější.