jakpomoci

Krásné a usměvavé Vánoce všem!

Naše kroky lásky míří tam, kde mají své opodstatnění. Tentokrát jsme jeli do dětského domova v Mikulově se známým kulturistou a zápasníkem, Filipem Grznárem, kam jsme dovezli překvapení – velké plyšáky a sladkosti, ze kterých měly děti velkou radost.

A co jsme si odvezli?

Prozradíme Vám: 21 dopisů pro Ježíška – dětská vánoční přání, jež splníme za finanční podpory Arbolet.net , za kterou velice moc děkujeme.

Také Vy, milí čtenáři a přátelé, můžete své myšlenky dobra nechat unášet stříbrným větrem, zavřít oči a uslyšíte zvonivou píseň Vánoc jasněji a zřetelněji, pokud se přidáte k nám a pomůžete alespoň malou finanční částkou nebo konkrétním dárkem. Děkujeme. Letos budeme radostně předávat dárečky dne 19.12.2017.

Život je jako nekonečná kniha příběhů. Kapitoly se uzavírají, ale kniha ne. Na další milé setkání s rozzářenýma očima z dárečků se těšíme ještě v dětské domově v Tišnově, kam dárečky povezeme 21.12.2017 pod Vánoční stromeček.

Nezapomínáme ani na dáreček pro Vás: Video z natáčecího dne, společně s Filipem Grznárem…

 Také v teple vašeho domova: Nechť prožijete souznění něhy a úcty…

 

 

Seznam Vánočních dárečků dětí z dětského domova v Mikulově:

Milý Ježíšku,
Jmenuji se Petra je mi 16 let a učím se na cukrářku, protože ráno brzy vstávám a je chladno, přála bych si od Ježíška zimní bundu.
Bundu černou BOMBER, velikost M.
Mnohokrát Ti děkuji za splněné přání.

Milý Ježíšku,
Jmenuji se Květoslava a chodím na základní školu. Ráda se hezky oblékám a proto bych si přála poukázku. Nechám to na Tobě kam a jakou částku. Potěší mě jakákoliv.
Předem děkuji za splněny dárek. Vaše Květa

Milý Ježíšku, – REZERVACE Klára Košická
Jmenuji se Karolína a mám 9let. Pod stromečkem chci najít snídaňový hrací set, protože si ráda hraju s modelínou.
Děkuji Ježíšku. (www.pompo.cz – snídaňový hrací set PLAY-DOH)

Milý Ježíšku, – REZERVACE Markéta Stehlíková
Jmenuji se Patrik a studuji 5.rok taneční konzervatoře mám po maturitě. V současné době žiju v Praze na privátě. 
Potřeboval bych poukaz do drogerie DM, abych si mohl dokupovat hygienické potřeby.
Děkuji Patrik

Milý Ježíšku, – REZERVACE Klára Matochová
přeji si kosmetický kufřík, protože se ráda parádím a ráda se maluju. Jmenuji se Rozálie a je mi 11let. Moc děkuji. (www.pompo.cz – BEAUTY KUFŘÍK)

Milý Ježíšku, – REZERVACE Veronika Zemková
Jmenuji se Jakub a mám 10 let. Věnuji se sportu – florbalu. Hraji turnaje za město Mikulov. Moc bych si přál nějaké doplňky do tohoto sportu. 
Láhev na pití Salming 1l modrou, sada míčků 4ks barevné, florbalové brýle pro ochranu očí Salming Base Protective EW Junior.
Děkuji za splnění dárečků. Děkuji Kuba

Milý Ježíšku,
Přeju si parkour tepláky Enjoy the movement (soul), protože rád skáču parkour. Je to můj nejoblíbenější sport a dělám parkour skoro každý den. Tyto tepláky se dají sehnat na e-shopu Enjoy the movement, barva černá, velikost L. Děkuji Ti Marek 15 let.

Milý Ježíšku,
Jmenuji se Zdeněk a je mi 16let a učím se kuchař-číšník. Jelikož všichni cvičí a já se válím po posteli, tak bych si od Ježíška přál značkovou teplákovou soupravu NIKE/ADIDAS, nejlépe v černé barvě s pruhama na bocích, mikina velikost M a tepláky velikost S a hlavně tepláky uplé na nohy. Hodilo by se mi to k začátku k cvičení a posilování. Chtěl bych totiž se sebou něco dělat, takže by se mi od Ježíška takový hezký dárek hodil.
Předem prosím a děkuji Ježíškovi. Zdeněk S.

Milý Ježíšku,-REZERVACE Pavel Kral
Jmenuji se Natálie P. je mi 13let a chodím do základní školy. Ráda bych si přála žehličku na vlasy – růžovou s bílými puntíky. Popř. bez. Děkuji za splnění mého přání. Děkuji Natka

Milý Ježíšku,
Jmenuji se David a bude mi 19let a rád bych si přál pod stromečkem poukázku do ALZA.cz, použil bych to na nějakou elektroniku. V jaké výši bude nechám na Tobě budu rád za jakoukoliv cenu. Děkuji a jsem rád, že jsem vám mohl napsat. David

Milý Ježíšku,
Jmenuji se Nikola a chodím do 7.třídy. Ráda sportuji a nosím sportovní oblečení, potřebovala bych od Ježíška běžecké botasky NIKE barva černá velikost 38. Již dopředu děkuji Ježíškovi za mé splněné přání a moc se těším. Tvoje Nikolka

Milý Ježíšku, – REZERVACE Petra Nováková
moje jméno je Ladislav, mám 12 let a rád stavím stavebnice, moje oblíbené je LEGO. Moc bych si přál od Ježíška LEGO – NINJAGO. Těším se, že pod stromečkem bude moje splněné přání. 
Ježíškovi děkuje Ladík

Milý Ježíšku, – REZERVACE Sabča Sabina Kočí
jmenuji se Adrianka, je mi 7 let. Já bych si přála LEGO FRIENDS – LETNÍ BAZÉN V MĚSTEČKU HEARTLAKE.
Děkuji Adrianka

Milý Ježíšku, – REZERVACE Veronika Rampulova
Jmenuji se Nikolas a je mi 5 let. Moc bych si pod stromečkem přál najít pěknou pirátskou loď i s pirátskou posádkou. Děkuji Nikolásek

Milý Ježíšku,
chtěl bych letos poukaz do DATARTU na MP3 a cestovní nabíječku. Děkuji Petr 19 let.

Milý Ježíšku,
Přeji si poukázku na oblečení, protože si rád potrpím na módu.(H&M, NEW BALANCE, PUMA, BERSHKA, ZARA MAN, CCC, GATE) A baví mě se hezky oblíkat. Děkuji, budu mít velkou radost. Bude mi 14 let a jmenuji se Ibrahim.

Milý Ježíšku,
Jmenuji se Zdeněk a je mi 6 let. Pod stromečkem bych rád našel AUTODRÁHU. Děkuji za splnění dárku. Zdeněk

Milý Ježíšku,
jmenuji se David a je mi 15let. Přál bych si pod stromeček poukázku do DATART, chtěl bych to na nový telefon je mi jedno jaká výše poukázky bude. Budu rád za jakoukoliv. Děkuji David Ž.

Milý Ježíšku,- REZERVACE Pavel Kral
Jmenuji se Maruška a mám 14let. K mým zálibám patří sportovní gymnastika, kreslení a pletení copánků. Chtěla bych se stát kadeřnicí. Také velmi ráda poslouchám svoji oblíbenou hudbu. Proto Tě Ježíšku prosím o zakoupení tohoto dárečku.
PŘENOSNÝ REPRODUKTOR GOGEN BS248B černo-stříbrné barvy. Budu mít velkou radost. Děkuji Ti Maruška

Milý Ježíšku, – REZERVACE Petra Nováková
Jmenuji se Natálka a je mi 7,5 let. Přeji si sadu na nehty s doplňky. Jsem velká parádnice. Budu Ti moc vděčná. (www.sparkys.cz)

Milý Ježíšku,
Moje jméno je Eliška, studuji na střední škole vinařské ve Valticích obor agropodnikání, chodím do 2.ročníku měřím 168cm jsem štíhlé postavy a velikost mám M. Ráda se sportovně oblékám a proto bych si přála teplákovou soupravu Adidas. S barvami šedo-růžovou, tím by se mně splnilo moje velké přání. Těším se a moc děkuji Ježíškovi Tvá Eliška