jakpomoci

Nadace SUNRISE pomáhá mladé mamince z dětského domova.

 

Zaplatili jsme roční školkovné pro malou Natálku a také mamince Sandře jsme vytvořili pracovní místo.

Člověk je střípek mozaiky z Nebeského světla a jeho priorita by neměla být jen honba za materiálním šílenstvím. Je vždy něžné, zaobírat se touhou, aby naše neposkvrněné paprsky Světla zviditelnily se, kde působí, a tak ozářily cesty účastníků života. A odměna? Jsou to doteky skutečných zázraků okysličeného myšlení, empatie, lásky a bytí, jež je absence živoření a špinavostí.

Že zázraky se dějí? Ale ano, záhy se přesvědčíte. Vedení dětského domova v Tišnově oslovilo o pomoc paní ředitelku SUNRISE, Moniku Bajnokovou, ve prospěch mladé Sandry Koktové, která již dětský domov opustila. Sandra se nyní snaží, aby jako samoživitelka zajistila klidné a finanční zázemí pro sebe a svoji dcerku Natálku.

A, když se něco podaří, radost konkuruje záři hvězd! Taková ozvěna se vrací! Sandra je šťastná, že získala práci hospodářky ve školce SUNRISE-KIDSGROUP, kterou nadace provozuje i finanční prostředky na roční školkovné pro malou Natálku od Nadace SUNRISE.

/SUNRISE evropský nadační fond pomáhá dětem z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin. Mladým lidem, kteří opouštějí institucionální zařízení hledají pracovní místa a vhodné bydlení. Pomáhají

vytvářet jejich životní stabilitu a aktivně se zajímají o rozkvět jejich osobností./

Na otázku: „Jaká symbióza pocitů z dobře odvedené práce zaplňuje srdce?“…

„Vždy je hřejivé, povzbuzující a motivující, když můžeme pomoci těm, jež jsou v tíživé situaci. A dál společně s dětskými domovy plánujeme pomoc pro další děti“, s rozzářenou tváří, odpověděla paní ředitelka SUNRISE, Monika Bajnoková.

Nelze, než zatleskat a fandit…