jakpomoci

Dětský domov Tišnov

 

Děti v Dětském domově v Tišnově s radostí přivítaly vánoční dárky, které pro ně připravil Sunrise evropský nadační fond s Ježíškem.

Sunrise dělá radost dětem celoročně a své úspěšné snažení završil dne 20. prosince v Tišnově, kde rozdal dárky všem dvaatřiceti dětem. Děti si od Ježíška přály sportovní potřeby, hračky, elektroniku…, přáníček bylo mnoho.

Radost dětem udělaly dárky z Decathlonu, který je významným partnerem Sunrise, stejně jako restaurace Havana, Dr. Motor a spousta dalších donátorů. „Na přípravách a balení dárků se spolupodíleli všichni členové Sunrise. Splnili jsme přání spoustě dětí a chceme v tom i nadále pokračovat.Velice nás potěšilo, že jsme letošní Vánoce mohli slavit a rozdávat dárky i radost právě v Dětském domově v Tišnově. Děti byly úžasné a my moc děkujeme vedení domova,“ neskrývá radost a nadšení ředitelka Monika Bajnoková.

Jako poděkování nadačnímu Ježíškovi si děti připravily bohatý program, který nadchl všechny přítomné. Bylo možné vidět taneční vystoupení, hip hop show a následně si všichni společně zazpívali koledy. „Bylo to neuvěřitelné, děti se dokázaly skvěle bavit a nadchly nás. Měla jsem slzy na krajíčku,“ dodává potěšeně ředitelka Bajnoková. Při rozdělování dárků nás všechny ovládla vánoční pohoda, sledovali jsme překvapení dětí, kdy každý dostal to, co si přál. Dárky naděloval i ambasador Sunrise evropského nadačního fondu Michael Vilém Weinbrenner. „Jsem moc rád, že jsem tady mohl být. Vím, jak je těžké překonávat překážky a je dobře, že se objeví i někdo, kdo nám může tu cestu ulehčit, či zpříjemnit,“ dodává mladý talentovaný sportovec.

Celá akce skončila po několika hodinách vánoční pohody a radosti. „Chtěla bych všem našim partnerům, sponzorům a donátorům moc poděkovat. Jsme šťastní, že máme vedle sebe tak silné osobnosti, s jejichž pomocí můžeme dělat radost a pomáhat. Všem lidem přejeme krásné Vánoce a úspěšný rok 2016,“ dodává ředitelka Sunrise.